Współpraca z Powiśle Park

Sprzedaż apartamentów Na Powiślu

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma PropertyGem otrzymała od inwestora Powiśle Park Sp. z o.o. wyłączność na prowadzenie sprzedaży nowego projektu mieszkaniowego „Na Powiślu” w Warszawie. Ekskluzywne Apartamenty „Na Powiślu” usytuowane są przy parku, na rogu ul. Kruczkowskiego i Ludnej .

Na Powiślu to oferta dla wymagających klientów, którzy szukają komfortu, nowoczesnych rozwiązań i wyrazistego charakteru budynku. Wysokie na trzy metry wnętrza są rozświetlone dzięki dużym, drewnianym oknom. Centralny, indywidualnie sterowany system klimatyzacji i ogrzewania zapewnia optymalną temperaturę o każdej porze roku. Poczucia bezpieczeństwa i wygody mieszkańców strzegą nowoczesne technologie: system zarządzania budynkiem (BMS), własna stacja uzdatniania wody, monitoring, wideodomofony.

„Biuro nieruchomości PropertyGem Sp. z o.o. specjalizujące się w luksusowych projektach mieszkaniowych – ze względu na swój butikowy charakter, otrzymało wyłączność na prowadzenie sprzedaży inwestycji” – wyjaśnia Andrzej Kaczmarek, Prezes Zarządu Powiśle Park Sp. z o.o.

Warszawskie Powiśle to dzielnica, w której czerpać można zarówno z tradycji architektury industrialnej, jak i modnej przedwojennej tendencji art deco Echem tych tradycji i nawiązaniem do nich jest kamień podbić bramowych, uszlachetnione elementy metalowe, jak również proporcje holi wejściowych. Zespół apartamentów Na Powiślu poprzez swoją architekturę manifestuje wyjątkowość dzielnicy. Ułatwi dzięki temu identyfikację mieszkańców z miejscem, w którym będą żyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka
 
 
 
 
 
 
Designed by PropertyGem