Współpraca z Powiśle Park

Sprzedaż apartamentów Na Powiślu

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma PropertyGem prowadzi wyłączne Biuro Sprzedaży Apartamentów NA POWIŚLU. To ekskluzywne osiedle usytuowane jest pośród 3 parków, na rogu ul. Kruczkowskiego i Ludnej. Deweloperem ukończonej i oddanej do użytkowania w 2014 roku inwestycji jest Powiśle Park Sp. z o.o.

Na Powiślu to oferta dla wymagających klientów, którzy szukają komfortu, nowoczesnych rozwiązań i wyrazistego charakteru budynku. Wysokie na trzy metry wnętrza są rozświetlone dzięki dużym, drewnianym oknom. Centralny, indywidualnie sterowany system klimatyzacji i ogrzewania zapewnia optymalną temperaturę o każdej porze roku. Poczucia bezpieczeństwa i wygody mieszkańców strzegą nowoczesne technologie: system zarządzania budynkiem (BMS), własna stacja uzdatniania wody, monitoring, wideodomofony.

Warszawskie Powiśle to dzielnica, w której czerpać można zarówno z tradycji architektury industrialnej, jak i modnej przedwojennej tendencji art deco Echem tych tradycji i nawiązaniem do nich jest kamień podbić bramowych, uszlachetnione elementy metalowe, jak również proporcje holi wejściowych. Zespół apartamentów Na Powiślu poprzez swoją architekturę manifestuje wyjątkowość dzielnicy. Ułatwi dzięki temu identyfikację mieszkańców z miejscem, w którym będą żyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka
 
 
 
 
 
 
Designed by PropertyGem